Cennik

Cennik usług

 

Konsultacja dietetyczna: 150 zł (dla dwóch osób 200 zł)

Obejmuje: wywiad medyczny, żywieniowy, szczegółową analizę składu ciała, omówienie wyników badań laboratoryjnych oraz ogólne zalecenia
Czas trwania: 1 - 2 godz.

Dietoterapia podstawowa (odchudzanie): 300 zł 

Obejmuje: Dwa jadłospisy siedmiodniowe (realizowane przez dwa tygodnie każdy), listy zakupów + dwie wizyty kontrolne (realizowane w ciągu miesiąca)

Dietoterapia specjalistyczna (przy schorzeniach dietozależnych, dieta wegetariańska, wegańska, dla kobiet w ciąży): 350 zł

Obejmuje: Dwa jadłospisy siedmiodniowe (realizowane przez dwa tygodnie każdy), listy zakupów dwie wizyty kontrolne (realizowane w ciągu miesiąca)

Dietoterapia dla par: 450 zł   

Obejmuje: Dwa jadłospisy siedmiodniowe (realizowane przez dwa tygodnie każdy), listy zakupów dwie wizyty kontrolne (realizowane w ciągu miesiąca)

Przykładowy jadłopis siedmiodniowy: od 150 zł

Obejmuje: pojedynczy jadłospis przykładowy + lista zakupów

Dietoterapia online: 300 zł

Obejmuje: konsultację online, dwa siedmiodniowe jadłospisy + listy zakupów, nadzór telefoniczny bądź mailowy

 

Pakiet 3-miesięcznej dietoterapii: 900 zł

Obejmuje: pierwszą konsultację + 3 miesiące dietoterapii (łącznie sześć siedmioniowych jadłospisów oraz sześć wizyt kontrolnych)

 

Pakiet 3-miesięcznej dietoterapii dla par: 1300 zł

Obejmuje: pierwszą konsultację + 3 miesiące dietoterapii (łącznie sześć siedmioniowych jadłospisów oraz sześć wizyt kontrolnych)

                                               

Do kosztu miesięcznej dietoterapii należy doliczyć 150 zł za pierwszą konsultację (koszt jednorazowy). Nie dotyczy pakietów 3-miesięcznych.

                                              UPRZEJMIE INFORMUJĘ, ŻE PŁATNOŚCI MOŻNA DOKONYWAĆ GOTÓWKĄ LUB PRZELEWEM.

                                                                                             Ewa Oleksy - ZnanyLekarz.pl

Opinie klientów

 • Wreszcie chudnę!

  "Problemy z wagą miałam od dawna, ale kiedy dwa lata temu znalazłam przyczynę, ponieważ zdiagnozowano u mnie chorobę Hashimoto postanowiłam coś z tym zrobić. Nie mogłam schudnąć nawet kilograma,dopóki nie trafiłam do Pani Ewy, osoby przesympatycznej, pełnej empatii, która doskonale wiedziała jak skomponować moją dietę, żeby była smaczna i łatwa w przygotowaniu, ponieważ jako osoba pracująca nie mam czasu ani siły na ciągłe siedzenie w kuchni. Już 13 dzień i spadek wagi to 1,5 kg. Jestem pod ogromnym wrażeniem i wierzę, że wspólnie z Panią Ewą Oleksy uda mi się schudnąć do wymarzonej wagi a przede wszystkim ją utrzymać. Polecam i zamierzam kontynuować wizyty."

  http://www.trojmiasto.pl/Dietetyk-medyczny-E-Oleksy-o73970.html

 • Dietetyk z pasją

  "Długo szukałam dietetyka, który pomoże mi schudnąć zdrowo i skutecznie. W końcu trafiłam w ręce Pani Ewy i szybko się przekonałam, że to był najlepszy wybór. Co mnie tak urzekło? Przede wszystkim indywidualne podejście, efektywna dietoterapia dostosowana bezpośrednio do mnie, uwzględniająca mój stan zdrowia. Pani Ewa jest specjalistką w swojej dziedzinie i naprawdę warto jej zaufać. Ja tak zrobiłam i teraz cieszę się smukłą, zdrową sylwetką. Rodzina i znajomi mówią, że promienieję a ja odpowiadam, że to zasługa Pani Ewy, której serdecznie dziękuję za tę pozytywną zmianę w moim życiu:)"

  http://www.trojmiasto.pl/Dietetyk-medyczny-E-Oleksy-o73970.html

 • p. Kasia

  "Bardzo się cieszę, że trafiłam do pani Ewy. Jest profesjonalnie, sympatycznie i do tego skutecznie (to chyba najważniejsze). Potrawy są naprawdę smaczne, dieta jest bardzo urozmaicona i dopasowana do potrzeb k o n s u m e n t a. Co ciekawe, pani Ewa proponuje bardzo dużo sprytnych rozwiązań kulinarnych, które na pewno przydadzą sie rownież po zakończeniu diety, wykorzystuje tez ogólnodostępne produkty, o których istnieniu nie miałam do tej pory pojęcia a sa zaskakująco dobre i do tego zdrowe a wcale nie trzeba ich kupować w sklepach czy sekcjach ze zdrowa żywnością...
  Przede mną jeszcze parę tygodni diety i wcale mnie to nie martwi, wręcz przeciwnie, nie mogę się już doczekać kolejnych przepisów...
  Panią Ewę serdecznie polecam"

 • EDYCJA: Zdecydowałam się zedytować recenzję, którą wystawiłam w lutym, ponieważ z perspektywy czasu jedynie utwierdzam się w przekonaniu, że Pani Ewa nie tylko po prostu pomogła mi schudnąć, ale uratowała mi wiszące na włosku zdrowie, nauczyła jeść na nowo i przede wszystkim patrzeć na jedzenie jako na coś, co ma służyć mojemu dobru, a nie na coś, czego mam być niewolnikiem. Jeśli ktokolwiek jeszcze miałby wątpliwości, czy skorzystać z usług dietetycznych Pani Ewy, oto suche fakty, których dowód mam na papierze: tarczyca zaczęła działać, cukier pod kontrolą, ponad 20 kilogramów mniej w około pół roku i waga wciąż spada. Samopoczucie fantastyczne, siła i zdrowie odzyskane, z każdym dniem bliżej wyznaczonego celu, ale to nie znaczy, że koniec przygody ze zdrowym stylem życia - to dopiero początek! 
  PANI EWO, DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO! 
  Pani Ewa jest Specjalistką przez duże "S", a do tego niezwykle ciepłą osobą, z którą od razu załapałam wspaniały kontakt. W razie wątpliwości mogę zawsze ją spytać o poradę i wiem, że jestem naprawdę w dobrych rękach  Polecam gorąco! 

1 2 3 4
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.