Alergie pokarmowe

ALERGIE POKARMOWE:

Jest to oferta skierowana do osób chcących wprowadzić dietę eliminacyjną (nomokaloryczną bądź redukującą tkankę tłuszczową), wykluczającą produkty, na które wystąpiła dodatnia reakcja w testach alergicznych]. Jadłospis eliminacyjny pokazuje jak należy komponować posiłki i jakich zamienników używać, aby dieta była prawidłowo zblilansowana. 

Ofera skierowana jest również do osób cierpiących na chorobę trzewną (celiakię).


Miesięczna dietoterapia eliminacyjna obejmuje:

 • dwa jadłospisy siedmiodniowe (stosowane przez 2 tygodnie każdy),
 • dwie wizyty kontrolne (po zastosowaniu każdego z przesłanych jadłospisów).

Każdy jadłospis jest rozpisywany od początku do końca przeze mnie, biorąc pod uwagę wyniki badań na alergie i/lub nietolerancje pokarmowe, Państwa preferencje żywieniowe, tryb pracy, możliwości finansowe oraz ilość wolnego czasu na przygotowanie posiłków. Istnieje również możliwość rozpisania dni "specjalnych", jeśli się takie pojawią w trakcie trwania dietoterapii (wesela, urodziny, grille, imprezy, wyjścia do restauracji). 

Na każdej wizycie kontrolnej przeprowadzana jest szczegółowa analiza składu ciała na analizatorze JAWON MEDICAL X-Contact 357, otrzymują Państwo również wydruk z postępami dietoterapii.

Opinie klientów

 • Wreszcie chudnę!

  "Problemy z wagą miałam od dawna, ale kiedy dwa lata temu znalazłam przyczynę, ponieważ zdiagnozowano u mnie chorobę Hashimoto postanowiłam coś z tym zrobić. Nie mogłam schudnąć nawet kilograma,dopóki nie trafiłam do Pani Ewy, osoby przesympatycznej, pełnej empatii, która doskonale wiedziała jak skomponować moją dietę, żeby była smaczna i łatwa w przygotowaniu, ponieważ jako osoba pracująca nie mam czasu ani siły na ciągłe siedzenie w kuchni. Już 13 dzień i spadek wagi to 1,5 kg. Jestem pod ogromnym wrażeniem i wierzę, że wspólnie z Panią Ewą Oleksy uda mi się schudnąć do wymarzonej wagi a przede wszystkim ją utrzymać. Polecam i zamierzam kontynuować wizyty."

  http://www.trojmiasto.pl/Dietetyk-medyczny-E-Oleksy-o73970.html

 • Dietetyk z pasją

  "Długo szukałam dietetyka, który pomoże mi schudnąć zdrowo i skutecznie. W końcu trafiłam w ręce Pani Ewy i szybko się przekonałam, że to był najlepszy wybór. Co mnie tak urzekło? Przede wszystkim indywidualne podejście, efektywna dietoterapia dostosowana bezpośrednio do mnie, uwzględniająca mój stan zdrowia. Pani Ewa jest specjalistką w swojej dziedzinie i naprawdę warto jej zaufać. Ja tak zrobiłam i teraz cieszę się smukłą, zdrową sylwetką. Rodzina i znajomi mówią, że promienieję a ja odpowiadam, że to zasługa Pani Ewy, której serdecznie dziękuję za tę pozytywną zmianę w moim życiu:)"

  http://www.trojmiasto.pl/Dietetyk-medyczny-E-Oleksy-o73970.html

 • "Jestem pod opieką pani Ewy od kilku miesięcy; dzięki jej umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu wróciłam do prawidłowej masy ciała. Biorąc pod uwagę kompetencje a przy tym wysoką kulturę osobistą szczerze polecam !"

  https://www.znanylekarz.pl/ewa-oleksy-3/dietetyk/gdansk 

 • p. Kasia

  "Bardzo się cieszę, że trafiłam do pani Ewy. Jest profesjonalnie, sympatycznie i do tego skutecznie (to chyba najważniejsze). Potrawy są naprawdę smaczne, dieta jest bardzo urozmaicona i dopasowana do potrzeb k o n s u m e n t a. Co ciekawe, pani Ewa proponuje bardzo dużo sprytnych rozwiązań kulinarnych, które na pewno przydadzą sie rownież po zakończeniu diety, wykorzystuje tez ogólnodostępne produkty, o których istnieniu nie miałam do tej pory pojęcia a sa zaskakująco dobre i do tego zdrowe a wcale nie trzeba ich kupować w sklepach czy sekcjach ze zdrowa żywnością...
  Przede mną jeszcze parę tygodni diety i wcale mnie to nie martwi, wręcz przeciwnie, nie mogę się już doczekać kolejnych przepisów...
  Panią Ewę serdecznie polecam"

1 2 3 4
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.